Bugünkü
Takvim

Kurban olsunlar!

Kurban olsunlar!
İstanbul Avcılar'da İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Meslek Yüksekokulu'nda öğretim görevlisi olan İbrahim Kurban, sokakta bulduğu sıpaya sahip çıktı. Kabızlık sorunu bulunan sıpaya evinde bakmaya başladı. Üniversitedeki damızlık kısraklardan alınan anne sütüyle beslediği sıpayı hayata bağladı. Cıvık adını verdiği sıpanın ayaklarına çorap geçirdi hatta altına bez bağladı. Kurban, "Evimizde odası hazır. Bir köşe yaptık ona. Annesi getirilmeden onu vermemiz söz konusu değil. Annesi getirilirse yavrusu ile buluşturacağız" ifadesini kullandı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.