Bugünkü
Takvim

Vicdansızlar minik Emir'in işitme cihazını çaldı

’da minik Emircan’ın 21 bin TL değerindeki işitme cihazı çalındı. Annesi Dilek Şahin, yardım için çağrı yaptı: Tek istediğim oğlumun yeniden duyması.

Bu sese kulak verin

Vicdansızlar, evin önünde oyun oynayan çocuğun, işitme cihazına göz dikti. 'İnsanlık ölmüş' dedirten olay 'da meydana geldi. 9 yaşındaki Emircan Yıldırım, işitme engelli olarak doğdu. 7 yaşına geldiğinde işitme cihazı takıldı.

Yaklaşık 7 ay önce evinin önünde oyun oynayan küçük çocuğun, değeri 21 bin lira olan işitme cihazı çalındı. Annesi Dilek Şahin'in (36) tek isteği oğlunun yeniden cihazına kavuşması ve duyması.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.