Bugünkü
Takvim

ABD’de yaşayan Çağrı Üre trafik kazasında hayatını kaybetti

ABD’de Çağrı Üre, madde bağımlısı ve alkollü bir kadının kullandığı aracın altında kaldı, kurtarılamadı. Gözyaşları arasında son yolcuğuna uğurlandı.

Veda 'Çağrı'sı
Trafik kazasında kazasında hayatını kaybeden genç adam toprağa verildi. Olay 8 Mayıs'da ABD'de meydana geldi. 31 yaşındaki Çağrı Üre, madde bağımlısı ve alkollü bir kadının kullandığı aracın çarpması sonucu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Üre'nin cenazesine, ailesi ve sevenlerinin yanı sıra Los Angeles Başkonsolosu Can Oğuz, başkonsolosluk çalışanları, Güney California Türk Amerikan Derneği (ATA-SC) Başkanı Nilay Nylund, Orange County Türk Amerikan Derneği (OCTAA) üyeleri katıldı. Genç adam, İslami usullere uygun olarak toprağa verildi. Katolik olan eşi Evelyn Saldivar başta cenazenin yakılmasını istemiş, Los Angeles Başkonsolosluğunun çabaları ve Türk Amerikan toplumunun kendisi ile konuşması ve cenaze masraflarının karşılanması ile İslami usullere uygun olarak defnedilmesini kabul etmişti.Çağrı Üre, henüz 31 yaşındaydı. Trafik kazasında feci şekilde can verdi. Ölümü sevenlerini üzdü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.