Bugünkü
Takvim

’nda zipline keyfi

artık terörle değil, güzellikleriyle adından söz ettirdi. Turistler ’nda zipline keyfi yaparak eğlendi.

Munzur Çayı’nda zipline keyfi
Terör operasyonları sonuç verdi, 'ye huzur geldi. Kent artık terörle değil, doğal güzellikleriyle adından söz ettirdi. Yerli ve yabancı turisler bölgeye akın etti. Özellikle adrenalin tutkunları, 'nda kurulan zipline (yüksek noktadan alçak noktaya bağlanan çelik halatla kaymak) istasyonuna ilgi gösterdi. Zipline parkurunu kullanan turistler doyasıya eğlendi.Munzur Adrenalin ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Nazım Arslan, Tunceli'de son yıllarda yakalanan huzur ortamıyla doğa ve su sporlarına ilginin hızla artığını söyledi. Arslan, kurulan "zipline" tesisinin bu alanda kentin ilk ve tek tesisi olduğunu belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.