Bugünkü
Takvim

Cezaevi firarisi a kalkıştı

’de Cevahir Y. cezaevinden kaçtı. Yakalanacağını anlayınca a kalkıştı. 8 saat sonra silahını bıraktı.

'Ceza'hir!
Elinde silahla a kalkışan cezaevi firarisi, 8 saatte ikna edildi. Olay dün 'de meydana geldi. Uyuşturucu kullanmak ve kumar oynatmak suçlarından bir süredir cezaevinde bulunan Cevahir Y. (30), izinli olarak çıktığı cezaevine dönmedi. Mahalle bekçilerinin dikkatini çeken firari, 'dur' ihtarına uymayıp, havaya 2 el ateş etti. Kaçan Cevahir Y., ağaçlık alanda etrafını saran polis ve bekçileri görünce silahı kendisine doğrultarak intihar edeceğini söyledi. Genç adam, polis ve özel harekat ekiplerinin 8 saat süren çabalarının ardından ikna edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.