Bugünkü
Takvim

karıştı! Dulkara, Güner'e kurşun yağdırdı

grubu liderlerinden , eski amigo tarafından silahlı saldırıya uğradı. Dulkara, 10 yıl önce de ’ı kurşunlamıştı.

Çarşı karıştı!

Beşıktaş taraftar grubu liderlerinin arasında çıkan tartışmada kan aktı. Olay Barbaros Bulvarı'nda 14 Mayıs'ta yaşandı. Beşiktaş taraftar grubu Çarşı liderlerinden Ayhan Güner ile eski amigo Harun Dulkara karşılaştı. İkili arasında tartışma çıktı.

Dulkara, Güner'i kurşunladı. Saldırının ardından kaçtı. Emniyet güçleri, şüpheliyi kısa sürede yakalandı. Adliyeye sevk edilen Harun Dulkara, tutuklandı. , 2010 yılında da birlikte amigoluk yaptığı Alen Markaryan'ı bacağından vurdu.

Olay sonrası bölünen Çarşı grubu içerisinde rant ve güç savaşı yaşandığı saldırıların da bu nedenle gerçekleştiği konuşulmuştu. Bu olaydan 3 yıl önce de Dulkara'nın yakın arkadaşı Ferdi Aslan, başka bir amigo olan Alpay Ketenci tarafından öldürülmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.