Bugünkü
Takvim

Kansere yakalanan öğretmen Muharrem Poyrazoğlu mesleğine döndü

Kansere yakalanan öğretmen, 8 ay süreyle ayrı kaldığı öğrencileri tarafından ‘Evine hoş geldin’ pankartıyla karşılandı...

Evine hoş geldin!

Tekirdağ'da yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle 8 ay süreyle ayrı kaldığı öğrencileri tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan 27 yıllık öğretmen Muharrem Poyrazoğlu yaşadığı o anları anlattı. Poyrazoğlu, şunları söyledi: "İnsan çok uzun zaman sonra gördüğü tanıdık birisine sarılmak ister. Ama ben buraya girince herkesi tanıyordum ve herkese sarılmak istedim. Fakat bir süre sonra o yukarıdan boşalan balonlar artık daha fazla tutamadım kendimi ve çok fazla sert görünen Muharrem Hoca imajını yerle bir ettim ve ağladım. Çok büyük bir duygusallık yaşadım. Çok güzel bir gündü."


27 yıllık öğretmen Muharrem Poyrazoğlu, öğrencileri ve meslektaşlarına teşekkür etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.