Bugünkü
Takvim

Pamukkale kapandı!

Ünlü turizm merkezine giden yol, ‘Tapulu arazimiz’ diyen bir grup tarafından kapatıldı. Uzun kuyruklar oluşurken, jandarma ekiplerinin iknasıyla trafik akışı yeniden sağlandı

Pamukkale kapandı!
UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Pamukkale'ye ulaşımı sağlayan karayolu, mülk sahibi olduklarını öne süren bir grup tarafından trafiğe kapatıldı. Jandarmanın vatandaşları iknası sonrasında yol trafiğe açıldı. Pamukkkale ilçesine bağlı Pamukkale Mahallesi'nin girişindeki karayolunun üzerinden geçtiği arazide hak sahibi olduklarını iddia eden bir grup vatandaş, karayoluna plastik kasalar koyup şerit çekti. "Tapulu özel mülkiyettir, girilmez" yazısı asan gruptakiler, karayolunun geçtiği arazinin tapulu malları olduğunu belirterek, haklarının verilmesini istedi. Yolun kapatılması üzerine uzun araç kuyrukları oluştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.