Bugünkü
Takvim

Fotoğraf çektirmek isterken offroad aracıyla suya gömüldü

Isparta’da macera tutkunu genç, cipiyle fotoğraf çektirmek istedi. Araç suya gömülürken, o anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi

Fotoşok!
OFFROADCI genç, fotoğraf merakı yüzünden az kalsın boğuluyordu. Olay dün Isparta'da yaşandı. 35 kişilik grup arazi araçlarıyla tura çıktı. Mehmet Eskici, cipiyle göletin kenarında fotoğraf çektirmek istedi. Araç bir anda batmaya başladı. Sürücü önce araçtan çıkarak kendisini, ardından arkadaşlarının yardımıyla suya batmak üzere olan cipini kurtardı. Halat yardımıyla kıyıya çekilen araçta maddi hasar oluştu.Eskici'nin aracının batmaya başlaması ve sürücünün hem kendisi hem de aracını kurtarmak için verdiği mücadeleyi, gruptaki bir kişi cep telefonu ile kaydetti. Görüntülerde, Eskici'nin cipin arkasından tutması, bu sırada arkadaşlarının da kendisine yardım ederek insan zinciri oluşturmaları yer aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.