Bugünkü
Takvim

Villa Tosuncuk!

Tosuncuk , 1 Milyar lirayla kaçtı. Memleketi ’da yaptırdığı villlada bir kez kalabildiği ortaya çıktı.

Villa Tosuncuk!
Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın, 132 bin 222 kişiden 1 milyar 139 milyon lira toplayarak yurtdışına kaçtı. 2 yıl önce memleketi 'un Espiye ilçesine bağlı Aydınlar Köyünde villa görünümlü bir ev yaptırdı. Ancak bir kez kalabildi. Köyüne giden yol üzerindeki evininin dört bir yanındaki güvenlik kameraları dikkat çekerken, komşuları ise Aydın ile ilgili konuşmaktan kaçındı. 'Tosuncuk' 'ın kendi köyünden hiç kimseye 'Çiftlik Bank'tan hayvan satamadığı da öğrenilirken, Aydınlar köylüleri köylerinin adının Tosuncuk ile anılmasından rahatsız olduğunu dile getirdiler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.