Bugünkü
Takvim

Gerçek dost!

’da genç kadın, tartıştığı kocası tarafından katledildi. Tobias ismini verdiği sokak köpeği, evin önünü terk etmiyor.

Gerçek dost!
Koca kurbanı kadının köpeği evin önünden ayrılmıyor. 'da (37) 16 Mart'ta tartıştığı eşi Özcan Işıldar (46) tarafından vurularak öldürüldü. Kadının, yaklaşık 11 aydır baktığı ve 'Tobias' ismini verdiği sokak köpeği, evin önünü terk etmiyor.Henüz 37 yaşında olan Nihal Işıldar, kocası tarafından hunharca öldürüldü.

Köpeği mahalledeki çocuklar teselli ediyor. Komşuları, Işıldar'ın hayvanları çok sevdiğini belirterek, "Tobias ismini verdiği köpeğe 11 aydır sitenin bahçesinde bakıyordu. Nihal'in öldürüldüğü günden bu yana sitenin önünden gitmiyor" diyerek üzüntülerini dile getirdiler. ardından Antalya Kadın Platformu üyeleri Işıldar'ın öldürüldüğü evin kapısına çelenk bırakmıştı.Özcan Işıldır, hala yakalanamadı.

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.