Bugünkü
Takvim

Na'mert'!

Şehir magandası Mert K, üç kadını döverek hastanelik etti. Yakalanınca da pişkin pişkin “Kadınlar beni darp etmeye çalışınca, kendimi savundum. Şikayetçi değilim” dedi.

Na'mert'!
ANTALYA Kaleiçi'nde geçtiğimiz pazar eğlenceden dönen Selin Çelik (25), Burcu Nihan Barshan (36) ve Gökçen Tuncay (39), kol kola yürüdükleri sırada Mert K.'nin saldırısına uğradı. Kadınlara arkadan yaklaşarak yumruk ve tekmelerle saldıran genç gözaltına alındı.

Baygın halde Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kadınlardan Burcu Nihan Barshan'ın burnu ile kafatasında kırık olduğu, saldırı nedeniyle psikolojisinin bozulduğu anlaşıldı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Barshan, polise verdiği ifadesinde, "Yerdeyken başıma ve karnıma tekme atmaya başladı. Gerisini hatırlamıyorum. Davacı ve şikayetçiyim" dedi.Saldırgan ise şunları söyledi: "Kadınları, yaklaşık yarım saat önce tartıştığım şahıs zannettim. Arkalarını döndüklerinde yanlış kişiye vurduğumu anladım. Kadınlar beni darbetmeye çalışınca, kendimi savundum. Davacı ve şikayetçi değilim..."Selin Çelik, Mert K'nin kendilerine hakaret ettiğini belirtti.
Gökçen Tuncay, "Çevredekilerin yardımıyla kurtulduk" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.