Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 11.02.2019 13:53
  • Son Güncelleme: 11.02.2019 16:11

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. yeni bölüm fragmanı: İlyas Behzat'ı yemezse, Hızır bizi çiğ çiğ yiyecek!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde İlyas ve Behzat'ın hasımlığı devam ediyor. Façalılar ile Çakırbeyliler'in savaşında ilk adım Façalılar'dan geliyor. Kardeşlerinin savaşına mani olamayan Hızır ve Haşmet, bir yandan içeriden kötü bir haber almamak adına dua ederken diğer yandan herhangi bir kaybın ardından yaşanacakların hesabını yaparlar. İşte EDHO 124. yeni bölüm fragmanından ipuçları...

KARI - KOCA EDHO'DALAR!

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna son olarak Façalı ailesi katılmıştı. Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu ve İlhan Şen'in hayat verdiği aile fertlerine yeni bir isim daha eklendi. Güzel oyuncu Ceren Benderlioğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın kadrosuna Façalılar'ın kızkardeşi rolüyle dahil oldu. Aynı zamanda Emir Benderlioğlu'yla mutlu giden evliliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Ceren Benderlioğlu dizide Ömür Façalı rolüne hayat verecek...

DÜŞMAN AİLELERİN SAVAŞINDA BÜYÜK AŞK!

Edho'da Façalılar'ın kız kardeşi rolüyle izleyici karşısına çıkacak olan Ceren Benderlioğlu ile İlyas Çakırbeyli arasında aşk mı doğacak?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.