Bugünkü
Takvim

'da psikolojik sorunları olan kadın denize atladı! Dalış i komutanı imdadına yetişti

’da genç hemşire, ’in buz gibi sularına atladı. Azgın dalgaların arasında çırpındı. Dalış i komutanı tarafından kurtarıldı...

Hey gidi Karadeniz!
Psikolojik sorunları olan kadın denize atladı. Son anda kurtarıldı. Olay dün 'da yaşandı. Hemşire olan Belgin Güner kayalıklardan denize atladı. Durumu fark eden bir vatandaş polise haber verdi. Ekipler, Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı'ndan yardım istedi. Teçhizatı olmadan suya atlayan Astsubay Üstçavuş Abdullah Yeltirik, Güner'i kıyıya çıkardı. Genç kadın hemen hastaneye kaldırıldı.Yeltirik, "Üzerimi çıkarıp direkt suya atladım ve kazazedeyi kurtardım. Aldığımız eğitimlerin faydasını burada gördük. Vatandaşın güvenliği bizim can güvenliğimizden daha önemli" diye konuştu.İzmir'de İrem Coşkun (18), yılbaşı akşamı Kordon'daki seyir terasında gezinirken denize düştü. Çevredeki vatandaşlar yardıma koştu. Ancak yüzme bilen yoktu. Kimse suya atlamadı, genç kızı boğularak hayatını kaybetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.