Bugünkü
Takvim

Zorla güzellik!

Zorla güzellik!
Kıbrıs'ın tanınmış güzellik uzmanlarından Gülden Özyazgan, önceki gün hayatının şokunu yaşadı. Oğlunu arayıp sormayan eski eşi hastane odasını bastı. Kendisini odadan çıkarmaya çalışan adama direnen kadın, çocuğunun gözleri önünde, defalarca tokatlandı. Eski eşini boynundan tutup ittiğini ifade eden Özyazgan, şiddete maruz kalması bir yana bu kez de suçlu durumuna düştü. Eski eş karakola giderek Özyazgan'dan şikayetçi oldu. Özyazgan başından geçenleri sosyal medya hesabından anlattı. Paylaşımında, "Ayrıldığımızdan beri her türlü şiddetine maruz kaldı. Artık susmayacağım. Hakkımı arayacağım" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.