Bugünkü
Takvim

Bedirhan firarda!

’da 4 yaşındaki Bedirhan, evden kaçtı. Şehri birbirine kattı. Küçük çocuk, karakolda ağırlandı.

Bedirhan firarda!
Küçük çocuk, oyunu ev sınırlarının dışına taşıdı. Şehir turu attı. Polis tarafından yakalandı. Olay dün 'da yaşandı. Beytullah ve Nuray Özyıldız çiftinin 4 yaşındaki çocukları Bedirhan Özyıldız, kapının önünde oynarken kayboldu. Soluğu 2 kilometre uzaklıktaki metro istasyonunda aldı. Polis, turnikelerden tek başına geçmek isteyen Bedirhan'ı fark etti. Çocuğu baba şefkatiyle yaklaşan ekipler, önce miniğe çikolata alıp gönlünü kazandı. Daha sonra da karakola götürdü. Elinde gofret ve meyve suyu ile bekleyen Bedirhan, babasını görünce büyük bir sevinç yaşayıp çığlık attı. Minik çocuk daha sonra evin yolunu tuttu.Polis ekipleri, Bedirhan'a şefkatle yaklaştı. Babası gelene kadar küçük çocukla oyunlar oynadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.