Bugünkü
Takvim

Oğluna yengeç fosili taktı!

Oğluna yengeç fosili taktı!
Kastamonu'da yaşayan jeoloji mühendisi Metehan Keleş ile matematik öğretmeni Gülsüm Ünal, önceki gün dünyaevine girdi. Davetliler genç çifti tebrik etti. Daha sonra takı törenine geçildi. Damadın babası Cebrail Keleş'ten oğluna ilginç bir hediye geldi. Baba, jeoloji mühendisi oğluna 10 milyon yıl yaşındaki yengeç fosilini hediye etti. Doğa fotoğrafçısı , "Oğlumun bu en mutlu gününde farklı bir tarz olsun diye, yer altındaki en büyük zenginliklerimizden bir tanesi olan fosili oğluma hediye etmek istedim" dedi. Hediye karşısında büyük sevinç yaşayan jeoloji mühendisi ise, "Bu fosilin yaşı tam olarak bilinmemekle birlikte 10 milyon yıl yaşında olduğu düşünülüyor. Jeoloji mühendisi arkadaşım olan Uğur Bey'in, Denizli'den gönderdiği bir hediyedir. Bende bu güzel hediyeyi kendilerinden aldım" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.