Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 06.09.2018 11:09
  • Son Güncelleme: 06.09.2018 11:09

'da yeni sezonda büyük sürpriz! Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Yeni sezon öncesi geri sayım başlarken izleyicileri 'un ne zaman başlayacağını merak ediyor. İnternette dizi ile ilgili aramalara başlayan izleyiciler Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlıyor? Diriliş Ertuğrul 5. sezon hangi gün başlıyor? Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey ölecek mi? gibi sorularına cevap arıyor. İşte yaşanan son gelişmeler ışığında Diriliş Ertuğrul ile ilgili ayrıntılar...


DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
Ertuğrul Bey, Ögeday Han'a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul'dan Selçuklu'nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme'nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han'ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.