Bugünkü
Takvim

Mumya adam!

genç, merdiven altı krem kullandı. Yüzü yandı. Hastaneye kaldırıldı. Adeta mumyalandı!

Mumya adam!
Erzurum'da öğrencisi Efekan Yer (22), kullandığı kremin kurbanı oldu. Cilt kuruluğunu gidermek i krem alıp vücuduna süren Yer, bir süre sonra yüzünün yanmaya başladığını fark etti. Kısa süre sonra yüzünün derisi tamamen yanan ve soyulmaya başlayan , hastaneye müracaat etti.

Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezinde tedavi altına alınan ve yüzünde ikinci derece yanık tespit edilen Yer, merdiven altı kozmetik ürünlerine dikkat çağrısında bulundu. Kendisinin merdiven altı krem kurbanı olduğunu ifade eden Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi öğrencisi Efekan Yer, "Araştırmadan, doktor tavsiyesi olmadan bilmediğiniz ürünleri kullanmayın" dedi. Uzmanlar uyardı: Her cildin durumuna göre krem verilir. Kesinlikle doktorun yazmadığı kremleri kullanmayın.
Sosyal medyadaki bazı yorumlar:

● Tedaviyi eline yüzüne bulaştırmış anlaşılan...
● Yüzde yüz doğal kremdir...
● Kremi bol bulunca, yüzüne sürmüş
dikkat etmezse, cahiller ne yapar
● O krem kesin Çin malıdır...
● Sahtekarlara ağır ceza şart... Yoksa akıllanmazlar...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.