Bugünkü
Takvim

nin gücü

Vitamin deposu , aşkın ömrünü uzatıyor. Cinsel isteği ve gücü arttırıyor. kalitesini yükselterek kısırlık tedavisine destek oluyor

Şeftalinin gücü
Yaz mevsimin en tatlı meyvelerinden biri olan şeftali, birçok hastalığa iyi geliyor. C vitamini deposu olan bu meyve, den kalp sağlığına kadar pek çok hastalığa şifa oluyor. Şeftali aşkın ömrünü de uzatıyor. tarafından "Mucize" olarak tanımlanan bu meyve, kan akışını hızlandırıyor. Bu özelliği sayesinde cinsel isteği ve gücü arttırıyor. kalitesini de yükselten , kısırlık tedavisini destekliyor. Uzmanlar, şeftalinin faydalarını şöyle özetliyor:

Kanı temizler.
Kabızlık sorununu çözer.
Kanser riskini düşürür.
Uykusuzluğu giderir.
Cinsel gücü arttırır.
Ağız kokusunu giderir.
Ateş düşürür.
Kalp krizi riskini azaltır.
Böbreklerde oluşan kum ve taşın dökülmesini sağlar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.