Bugünkü
Takvim

le aşka gel

Çinko, folik asit ve mineral deposu , kurusundan yaşına her haliyle şifa dağıtıyor. Erkeklerde sperm sayısını arttırıp cinsel soğukluğu gideren bu mucizevi meyve ayrıca, enerji verip yorgunluğu gideriyor, karaciğer rahatsızlıklarını engelliyor...

İncirle aşka gel
İncir; yaşından, kurusuna, yaprağından, reçeline kadar her haliyle şifa deposu olarak biliniyor. Faydaları saymakla bitmeyen bu meyve, yaz aylarının gelmesiyle tezgahlarda yerini alıyor. Erkeklerde sperm sayısını arttıran , kadınlarda da cinsel isteksizliği ve soğukluğu gideriyor. İçerisinde bulunan E vitamini ile kan dolaşımını arttırıp, cinsel dürtüleri harekete geçiriyor. İncirin faydaları bunlarla da bitmiyor. Tek başına pek çok hastalığa savaş açan mucizevi meyve, demir eksikliğinden kabızlığa, kanserden kan şekerinin düzelmesine kadar pek çok soruna şifa oluyor. Enerji verip yorgunluğu gideriyor. Çinko, folik asit ve mineral bakımından zengin olan incir, geçmeyen öksürüğe ve karaciğer rahatsızlıklarına da yardımcı oluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.