Bugünkü
Takvim

Vücut direnci için bol için

ABONE OL
Vücut direnci için bol su için
Çok insan gün içinde yeterli miktarda tüketemiyor. Ancak günde 8-9 bardak tüketilmesi gereken su, bütün organlar için hayati önem taşıyor. Memorial Şişli Hastanesi Dahiliye Bölümü'nden Uz. Dr. Mahmut Demirci, su eksikliğinin başta böbrekler olmak üzere, kalp, karaciğer gibi organlarda hayati olumsuzluklara yol açtığını vücut ısısında dengesizlik, ciltte kuruluk, saç dökülmesi, hazımsızlık, baş ağrısı ve unutkanlığa neden olabildiğini söyledi. Grip gibi bulaşıcı hastalıklara karşı ve vücut direnci oluşturmak için de su tüketiminin önemli olduğunu vurguladı

kalan karakter 1000

Maho Maho

uçak oyununu az oynamadk...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 21.03.2017 20:52
Maho Maho

içeceğü gardaş...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 20:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.