Bugünkü
Takvim

Yaşlılığa karşı çaresiz değilsiniz

Yaşlılığa karşı çaresiz değilsiniz
Zamanın izlerini yüzünden silmek isteyen kadınlar ya kozmetik ürünlere başvuruyor ya da bıçak altına yatıyor. Dr. Gönül Ateşsaçan, gelişen teknoloji sayesinde cerrahi işlemlere gerek kalmadan gençleşmenin mümkün olduğunu söylüyor. 35-40 yaş arasında başlayan yaşlanma sürecinde 'Infınıty' denilen yöntemle yüzdeki sarkmaların ve çizgilerin yok edildiğini belirten Dr. Ateşsaçan, şu bilgileri veriyor: "Bu işlemde cilt altındaki yeni kolajen yapımı uyarılarak sıkılaştırma etkisi meydana gelir. 30 dakikada cilt daha genç bir görünüme kavuşur. Genelde tek uygulama yeterlidir. Acı-ağrı hissedilmez. Uygulama sonrası ilk andan itibaren başlayan etki her geçen gün daha belirginleşir, bir ay sonra etkiler görünür hale gelir, 3 ayın sonunda istenen sonuç gözlenmeye başlar. Tam sonuç alınması 6 ayı bulabilir. Sonuçlar uzun süreli ve kalıcı olur."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.