Bugünkü
Takvim

sıcaklığı havayla yarışta

Deniz sıcaklığı havayla yarışta
Türkiye genelinde mevsim normalleri üzerinde seyreden ve bazı illerde 40 dereceye yaklaşan hava sıcaklıkları, leri de iyice ısıttı. İskenderun'da son 2 günde 30 dereceyi gören deniz suyu sıcaklıkları, Fethiye'de 28, , Alanya ve Anamur'da 27'yi buldu. Denizdeki sıcaklıklar, bazı yerlerdeki hava sıcaklıklarıyla yarıştı.

CİLER HÜSRANA UĞRADI
Termometreler ve sahillerinde 40 dereceyi gösterirken, yüzde 90'a ulaşan nem, nefes aldırmaz oldu. Tatilciler sıcak havada biraz olsun serinlemek için girdikleri denizde de hayal kırıklığına uğradı. İskenderun'da 30 derece olan deniz suyu sıcaklığı; Kuşadası ve İzmir'de 26, Çeşme'de 24, Marmaris, Bodrum, Ayvalık'ta 23, Tekirdağ'da 22 oldu.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

bu mevsimde yere bir ateş parçası düşse ortalık hemen yanar idi. ama şu an daha otlar yeşil demek ki var bunda bir keramet havalar egede serin geçiyor. ALLAH oruç tutan kullarına yardım için mevsimi serin tutuyor. ne demeli, şükür yarabbi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.07.2014 11:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.