Bugünkü
Takvim

Önce spor sonra ders

ABONE OL
Önce spor sonra ders
Hükümet, obeziteye karşı topyekün mücadele için 2011 yılını "Şişmanlık ve Hareketsizlikle Mücadele Yılı" ilan etti. Sağlık Bakanlığı da bu yönde Ulusal Obezite Mücadele Eylem Planı hazırladı. Plan da kebabın kalorisinden gıda reklamlarına kadar geniş bir yelpazeye ulaşacak olan planda özellikle okullarda cips, kola gibi sağlıksız gıdaların yasaklanması gibi tedbirler de yer alıyor.

KALORİ YAZILACAK
Geliştirilen projeyle, beden eğitimi derslerinin yanı sıra andımızın ardından öğrencilere her sabah temel egzersiz hareketleri yaptırılacak. Toplumun fazla yeme alışkanlığını azaltmak için de mönüde mutlaka kalori oranı da yazacak.


Safure CANTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.