Bugünkü
Takvim

Saniyeler içerisinde mükemmel çözüm!

Lazer teknolojisiyle geliştirilen bir yöntem, seyrelmiş saçları saniyeler içerisinde eski haline getiriyor...

  • Yaşam
  • 21.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.04.2011 16:16
ABONE OL
Saniyeler içerisinde mükemmel çözüm!
Herkes senede bir veya iki kez saç dökülmesi problemi yaşayabilir. Genetik yatkınlık, ilaç kullanımı, stres gibi nedenlerden dolayı oluşan yoğun saç dökülmesi ise önlem alınmadığı takdirde, saç hücrelerinin ve köklerinin zayıflamasına, zamanla da ölmesine yol açar.

Zayıflayan saçlar zamanla dökülür ve kellik oluşur. Erkeklerde daha sık karşılaşılan yoğun saç dökülmesiyle birlikte; özgüven kaybı ve depresyon gibi çeşitli olumsuzluklar da yaşanır.
Saç fiberleri adı verilen yeni bir ürün sayesinde şimdi erkekler saniyeler içerisinde daha gür görünümlü saçlara kavuşulabiliyor. Lazer teknolojisiyle mikronize boyutlara indirilmiş saç fiberleri statik elektrik ile saç tellerine tutunuyor, özel sabitleyici spreyiyle de rüzgar ve yağmur gibi olumsuz etkilere karşı dayanıklılığını koruyor.

Tamamen doğal yapıda olan saç fiberleri, içeriğindeki keratin sayesinde de saçları besleyici özellik gösteriyor. Geniş renk seçeneğiyle her saç rengine uyum sağlıyor ve doğal saçtan asla ayırt edilemiyor. Pahalı ve zahmetli yöntemlerle kıyaslandığında büyük avantaj sağladığından, saç fiberleri erkeklerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Saniyeler içerisinde gür ve dayanıklı saçlara kavuşmak ister misiniz? Uygulama videosuna inanamayacaksınız...
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.