Bugünkü
Takvim

Hem beden hem ruh ikizi

li ör ikizler, hem başarılarıyla hem de güzellikleriyle göz dolduruyor. Kardeşlerden biri ringte dayak yese diğeri ağlıyor.

ABONE OL
Hem beden hem ruh ikizi
'ın birbirlerinden ayrı yaşayan biri gangster biri bankacı olan ikizlerin hayatını anlatan 'İyi aile çocuğu' filmi 'de gerçek oldu. Tek yumurta ikizi olan Seda ve Eda Eroğlu adlı ör kardeşler, acıyı ve sevinci birlikte hissediyor.

HİÇ AYRILMADILAR
2008 Avrupa Gençler Boks Şampiyonası'nda farklı kilolarda üçüncülüğü elde eden Seda ve Eda Eroğlu, Erciyes Üniversitesi Spor Yüksek Okulu'nda da birlikte eğitim görüyor. 8 yıldır birlikte boks yaptıklarını söyleyen Eda, "Seda geçen yıl Singapur'daki maçta gözüne darbe almıştı. Ben Kayseri'de olmama rağmen gözüme birden ağrı girdi" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.