Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 30.10.2010 Gazete
ABONE OL

Yükselen debiler 2 çocuk yuttu

Yükselen debiler 2 çocuk yuttu
lar hayatı alt-üst ederken can kaybına da sebep oldu. Özellikle Kocaeli ve Bursa'da caddelerde zodyak botlarla yardım ulaştırıldı. 'da ilköğretim okulu 5. sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Selami Irmağı'nda sulara kapılarak kayboldu. 2 bot ve 3 kano ile sivil savunma ekiplerinin yaptığı aramalarda botların üzerine sonar cihazları takıldı. Kocaeli'nin Karamürsel ilcesinde de 4 yaşındaki çocuk dereye düşerek kabyoldu. Alabalık tesislerine kahvaltıya giden Çağdaş ve Berat İnaltay çifti, çocukları Onay ile birlikte tesislerin yanındaki derenin kenarında fotoğraf çektirirken toprağın kayması sonucu dereye düştü. Aşırı yağışlardan debisi yükselen dereden Çağdaş ve Berat İnaltay çıkarken 4 yaşındaki kızları kayboldu. çocuğu arama çalışmalarını sürdürüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.