Bugünkü
Takvim

Mucize Daniel'e Türk süt anne

Trafik kazasında anne ve babasını kaybeden dünyalar güzeli İzlandalı Daniel bebeğe hemşire Sevda köse süt annelik yaptı

ABONE OL
Mucize Daniel'e Türk süt anne
Tatil yaptıkları 'da trafik kazasında can veren İzlandalı çiftin mucize eseri kurtulan 5 aylık 'un Muğlalı bir süt annesi oldu. İzlandalı turistler Dagbjört Börg (34) ile eşi Vohann Arngson hayatını kaybetmişti. Kazadan beş aylık Daniel Arngson yara almadan kurtulmuştu. Anne ve babasını yitiren Daniel'e, çalışanları sahip çıktı.

MAMAYI İÇMEDİ
Sağlık durumu iyi olan bebeğe hastanede görevli Sevda Köse isimli hemşire süt annelik yaptı. 12 yıldır hemşirelik yapan Köse, "Benim de on aylık Ahmet Emre Köse adında oğlum var. Daniel acıkınca ilk olarak mama verdik ama rahatsızlandı. Ben de süt verdim. Sütümü kabul etti. Ondan ayrılmak çok zor" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.