Bugünkü
Takvim

dan ceset çıktı

'da, yol yapım çalışmasında bir kamyonun boşalttığı ın içinden brandaya sarılı 2 çocuk cesedi çıktı

ABONE OL
Mıcırdan ceset çıktı
'a getiren bir kamyonun yükü arasında, torbalar içinde 2 erkek çocuk cesedi çıktı.
Diyarbakır-Şanlıurfa arasındaki karayolu inşaatına 'tan mıcır getiren kamyon, dün sabah saatlerinden boşaltma işlemine başladı. Bu sırada karayolu işçileri mıcırların arasında 2 torba bulup açınca, içinde 2 ceset gördü. Polis, yaptığı ilk incelemede cesetlerin 12 ve 13 yaşlarında 2 erkek çocuğu ait olduğunu belirledi. Kimliği açıklanmayan kamyon sürücüsü gözaltına alınırken, çocukların cesetleri kimlik tespiti ve otopsi yapılmak üzere hastaneye götürüldü. Polis yetkilileri, çocukları kim yada kimlerin öldürdüğünü belirlemek için geniş çaplı soruşturma başlatıldığını açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.