Bugünkü
Takvim

Pastırma sıcakları geliyor

Bugün tatil planı yapanlar yaşadı. Kasım ayına 6 gün kala, Türkiye tam anlamıyla baharı yeniden yaşıyor. Hava sıcaklıkları bir kaç derece daha artıyor. Ege’de yer yer yağış görülecek. Ancak sıcaklık düşmeyecek.

ABONE OL
Meteoroloji'nin tahmini içimizi ısıttı... Uzmanlar, önümüzdeki günlerde hava sıcaklıklarının daha da yükseleceğini belirterek, vatandaşları uyardı. Halk arasında "pastırma sıcakları" diye anılan baharın son sıcak günlerinde termometrelerin 3 ila 5 derece daha yükseleceği belirtildi. Özellikle Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri için mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıklar beklenirken Karadeniz Bölgesi'nde kısa süreli yağmur geçişleri yaşanabileceği tahmin edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.