Sinan Akçıl Jandarma Yüzbaşı oldu!

14.06.2018 08:39

Şarkıcı Sinan Akçıl, Jandarma Yüzbaşı oldu.. "Seni böyle sevmediler" şarkısına klip çeken Akçıl'a, gerçeğe uygun olması için, Alemdağ Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'nda görevli askerler eşlik etti.


Ünlü sanatçı Sinan Akçıl Güzel Şeyler adlı Single'nın ikinci klibini "Seni Böyle Sevmediler" adlı şarkısına çekti. Şarkının klibi Alemdağ Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'nda çekildi.

Klipte gerçek bir Yüzbaşı'nın yapması gerekenleri yapan Akçıl yerlerde süründü, şınav çekti, askerlerine talimat verdi ve gerçek bir patlamanın ortasında kaldı. Daha birçok sürprizi içeren klipte bir Yüzbaşı ve onu bekleyen nişanlısının hikayesi anlatıldı. Sinan Akçıl'a klipte Sesil Ece Gökseven eşlik etti.

Özel izinle çekilen klipte Türkiye'de ilk olarak bir klipte gerçek yerli silah kullanıldı.

Alişan Günay Yıldırım'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Akçıl'ın yeni klibi Jandarma Teşkilatı'nın kuruluşunun 179. Yıldönümü 'ne özel bugün tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.