Nihat Hatipoğlu'ndan YKS'de başarılı olmak için okunacak dua! İşte YKS üniversite sınav duası...

14.06.2019 23:17

ATV ekranlarında yayınlanan "Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" adlı programda Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, YKS sınavında başarılı olmak için okunacak bir dua paylaştı. İşte YKS öncesi başarılı olmak için okunabilecek o dua…


15-16 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) yüz binlerce öğrenci girecek. Her sınav dönemi olduğu gibi bu sınav öncesinde de öğrenciler ve velileri büyük heyecan içinde. Veliler uzun süre sınava hazırlanan öğrencilerin sınavda başarılı olabilmeleri için sınav duası araştırmaya başladı. "Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" adlı programda Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, YKS sınavında başarılı olmak için okunacak bir dua paylaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.