O öğrenciler sayemde başları açık okudular

05 Şubat 2015, Perşembe

Başörtülü öğrencilerine üniversite kapılarında psikolojik işkencelerin yapıldığı 'ikna odaları' 28 Şubat darbecilerinin simgelerinden birisi olarak tarihe geçti. İkna odalarının kurucusu olan dönemin İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı şimdinin ise CHP Milletvekili olan Nur Serter dün gece konuk olduğu Habertürk ekranında çok sayıda öğrencinin başını açıp okumasında payı olduğunu itiraf etti. İkna Odalarını öven Serter, "Benim sayemde o öğrenciler bilgilenerek başlarını açarak, üniversite okudular" dedi. Serter daha önce verdiği bir röportajda da ikna odalarında yaptığı görüşmelerin kayıtları olduğunu söylemişti.


kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

hadi oradan züğürt aydın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.02.2015 22:26
Mehmet Mehmet

hoşttt

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.02.2015 22:24
ali imalı ali imalı

bir insan bu kadar olur, üçbeş zavallı öğrerencinin zorla başını açtırarak üniversiteye aldığınızı başarı sayıyorsunuz,ya başını açmayan ve bütün hayatı zindan olan binlerce kız öğrenciye ne diyeceksiniz bu insanlığa demokratlığa halkcılığa sığarmı,isizin hiçmi vicdanınız sızlamadı,hiçmi Allahtan korkmadınız,bu insanların istikbalını karattınız.,onların eğitim hayallerini tarumar ettiniz bir de çıkmış konuşuyorsunuz.sizin olmanız gereken tek taraflı değil açık kapalı bütün genç hanımlara genç kızlara sahip çıkmanızdır halkçılık bunu gerektirir,siz hala şu gün olmuş anadaluyu tanıyamamışsınız,yazıklar olsun size. birde milletvcekili olacaksınız sizden millet vekili olurmu,iyi düşünün ve yaptığınızı savunmayın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.02.2015 21:52
Demir Demir

Böylelerini Allaha havale edip sonunu beklemek lazım. Tiksintiler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.02.2015 19:14
Mehmet Mehmet

Sahte Laikler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.02.2015 18:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.