Bu sahne Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. bölüme damga vurdu! Tipi öldü mü?

09.05.2018 15:54

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. bölümde Tipi öldü mü? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 8 Mayıs Salı ekrana gelen 102. bölümünde herkesi üzen bir ölüm yaşandı. Gönül ve Tipi yerde hareketsiz!


ATV'de başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba'nın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 102. bölümü nefesleri kesti.

GÖNÜL İLE BİRLİKTE TİPİ DE ÖLDÜ MÜ?

Sezon finaline yaklaştıkça her hafta bir karakterin öldürüldüğü dizinin son bölümde yaşanan veda herkesi üzdü. Aşklarıyla diziye damga vuran Tipi ve Gönül, kurulan pusuda kurşunların hedefi oldu. Saldırı sırasında Tipi'nin önüne geçen Gönül ise vurularak öldürüldü. Gönül'le birlikte vurulan Tipi'nin yerde hareketsiz yatması 'Tipi öldü mü' sorusunu akıllara getirdi. Tipi'nin ölüp ölmediği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.