Yeni Havalimanı'na yolcu taşıyacak olan HAVAİST otobüsleri açılışta görücüye çıktı

29.10.2018 13:27

İstanbul Yeni Havalimanı'na yolcu taşıyacak olan HAVAİST otobüsleri havalimanı açılışında görücüye çıktı. Şık tasarımıyla dikkat çeken otobüslerde, yolcular konforlu bir şekilde seyahat etme imkanı bulacak. İstanbul kartların kullanılacağı otobüslerde, fiyatlar yıl sonu kadar yüzde 50 indirimli olacak.


İstanbul Yeni Havalimanı'nda yolcu taşıyacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmeleri A.Ş'ye ait HAVAİST otobüsleri tarafından gerçekleşecek.

Yeni Havalimanı'nın açılış gününde görücüye çıkan HAVAİST otobüsleri törene katılacak davetlileri otopark alanından etkinlik alanına taşıyacak. Davetlilerin de konforuyla tam not verdiği HAVAİST'ler burada görücüye çıktı. Tek seferde 40 ile 50 kişi taşıma kapasitesine sahip olan otobüslerin şık tasarımı dikkat çekti. Yolculuk boyunca vatandaşların sıkılmadan rahat seyahat etmesi için her koltuk arkasına televizyon konulduğu görüldü.

Yolculara konforlu bir seyahat imkanı sağlayacak olan HAVAİST'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nce verilen İstanbul kartlar kullanılacak. Y

olculuk ücretlerinin ise;yıl sonuna kadar yüzde 50 indirimli olacağı öğrenildi. İHA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.