Yatırıma 'Milli Enerji' dopingi

19 Haziran 2017, Pazartesi


Ülkemizin enerjideki dışa bağımlılığın cari açık üzerindeki etkisini azaltmak için yerli ve yenilenebilir kaynaklara sağlanan destek artarak devam ediyor. Türkiye'nin enerji ihtiyacını yerli ve milli kaynaklardan sağlamak için gerçekleştirmek üzere olduğu projelere de yabancı yatırımcılar yoğun olarak ilgi gösteriyor.

kalan karakter 1000

athif athif

Enerji ile ilgili bölümlerden mezun olanlara da kamu kurumlarında kadro açılması yönünde Bakanlığınızdan sevinçli ve müjdeli haberler bekliyoruz İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.06.2017 17:54
osman karataş osman karataş

Ben berat beyi gerçekden bir dahi olarak görüyorum eminimki enerjide büyük sıçrama yaptırıcak ülkemizi Allah cc başta reisimiz olmak üzere hepsiniz yaryardımcısı olsun Askerimize polisimize ülkemiz için canı gönülden çalışan tük bireyleri yaradan korusun amin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 20.06.2017 13:07
T.C. T.C.

ne kadar yerli o kadar başarılı demektir. allah yardımcısı olsun bakanımın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 20.06.2017 04:43
enar enar

Berat Albayrak kanımca Bakanlar Kurulu'nun "altın çocuğu"dur. Enerji temini (üretim/uygun koşullu ithal/depolama) konusunda Türkiye'ye çağ atlatıyor. Hele Karadeniz ve Akdeniz'deki sondajlardan olumlu sonuç alınıp kendi doğalgaz ve petrolümüzün miktarını da önemli ölçüde arttırabilirsek adını tarihe yazdıracaktır. Yolu açık olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 19.06.2017 23:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.