Tuzla'da erik çekirdeği için çocuk döven şahıs hakkında karar (Video)

14.06.2019 18:24

Tuzla’da aracına erik çekirdeğini taş sanarak 11 yaşındaki çocuğu feci şekilde dövdüğü iddiasıyla tutuklanan ve 15 yıl 6 aya kadar hapsi istenen Ufuk Özüdoğru ilk celsede tahliye edildi.


Tuzla'da aracına erik çekirdeği attığı için 11 yaşındaki çocuğu döven Ufuk Özüdoğru hakkında, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve yaralama suçlarından 15 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Ufuk Özüdoğru hakkında, "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" ve "yaralama" suçlarından dolayı tutuklama kararı da çıkmıştı.

Bugün davanın ilk celsesi gerçekleştirildi.

PİŞMANIM DEDİ
Duruşmada Ufuk Özüdoğru, çocuğun aracına taş attığını zannettiğini öne sürdü. Çocuğu ormana götürmediğini söyleyen Özdoğru, yaptıklarından pişman olduğunu belirtti.

AĞLAYARAK ANLATTI
Dayak yiyen çocuk mahkemede yaşadıklarını ağlayarak anlattı. Ancak ilk celsede Ufuk Özdoğru'ya tahliye kararı çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.