Tanrıkulu, PKK'lılara 'terörist' diyemedi!

14 Eylül 2017, Perşembe

Katıldığı bir televizyon programında konuşan CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu, PKK'lı teröristlere 'terörist' diyemezken, SİHA'ların vurduğu yerde teröristlerin olduğunu da itiraf etti.

kalan karakter 1000

ozan ozan

dikkat konuştuğu kanal Deniz baykalın. hani şu meşhur chp partisinin pakistanlı, hindistanlı vb. müslümanların gönderdiği paranın üstüne yatıp kendilerine iş bankasını kuran partinin eski liderinin. ne garip bankaları, tv kanalları ve gazeteleri var ama iktidar partisini suçluyorlar. ve hala bunlara oy veren var. esas kızılan nokta bu. başkasını suçlayacaksan sen temiz ol önce

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.09.2017 16:23
nadim hatipoğlu nadim hatipoğlu

bu adam ne konuşuyor orada o bölücülerin ve hainlerin yanında bende olsam bu konuşan bölücüde olsa devlet bunları yok etmezse sokaktaki evindeki iş yerindeki temiz kürt türk laz çerkez tüm vatandaşlarımız nasıl korunacak bu güzel ülkemizin bu güzel vatandaşları nasıl güvence altında olacak ellerinize sağlık tüm gücüyle bölücülere karşı amansız bir mücadele veren tüm güvenlik güçlerine sağlık versin ALLAH CC. BİR ŞEHİTİMİZİN VE BİR VATANDAŞIMIZIN BİR DAMLA KANI benim iÇİN TÜM ŞER GÜÇLERE VE BUNA DESTEK VEREN SÖZDE DOTST görünen ülkelere tek başına dahi olsa ALLAH CC.izni ile mücadele etmeye ve karşılık vermeye hazırız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 14.09.2017 13:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.