Skandalların adamı CHP'li Özgür Özel!

14.06.2019 00:24

CHP'li Özgür Özel'i kamuoyu 2007 yılındaki "Cumhuriyet mitingleri" ile tanıdı. O dönem memleketi Manisa’da eczacılık yapan Özel, miting adı altında hükümet karşıtı eylemlere dönüşen kitle hareketini hep ön sıralarında yer aldı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis’in en kavgacı isimleri arasına adını yazdırdı. Skandal açıklamaları, manipülatif söylemleri, iftiraları “Ali Cengiz Oyunları” ve algı operasyonları sık sık gündeme geldi.


İşte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanından ayırmadığı, Skandal açıklamaları, manipülatif söylemleri, iftiraları "Ali Cengiz Oyunları" ve algı operasyonları sık sık gündeme gelen Özgür Özel'in geçmişten günümüze skandallarla dolu hikayesini anlatan analiz haberimiz…

kalan karakter 1000

Ahmet Ahmet

Skandal açıklamalar, manipülatif söylemler, iftiralar "Ali Cengiz Oyunları" Bu saydıklarınız Özgür ÖZEL'e has değil CHP'nin genelindeki müzminleşmiş akut hastalıklarından.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.06.2019 08:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.