Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı'nın boşanmasından sonra ortaya çıkan video sosyal medyada büyük ilgi gördü!

27.11.2018 12:26

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı dün Silivri Adliyesi'nde 1 yıl 2 aylık evliliklerini sonlandırdı. Dünya çapında katıldığı Burning Man gibi festivaller, Miami, Dominik ve İstanbul arasında geçen lüks hayatıyla sürekli olay olan Subaşı’nın Ilıcalı’dan alacağı nafaka da belli oldu. 5 yaşındaki kızları Melisa'nın velayeti anneye verilirken, baba Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na aylık 125 bin TL nafaka ödeyecek ve 10 milyon TL değerinde bir ev verecek. Magazin gündeminde bu konular konuşulurken ortaya çıkan bir video sosyal medyada büyük ilgi gördü. Acun Ilıcalı ile ani bir kararla boşanan Şeyma Subaşı'nın teyzesinin yıllar önce yaptığı açıklamalar sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.