Seren Serengil ile Yaşar İpek'in kavga ederken çekilen ses kaydı ortaya çıktı!

29.08.2019 14:48

Seren Serengil ve Yaşar İpek Mayıs 2018'de dünya evine girmişti. Uzun zamandır anne olma özlemiyle gündeme gelen Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu öğrenmiş ve mutlu haberi Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Üzerinden çok geçmeden eşi Yaşar İpek'e uzaklaştırma kararı aldırtan Seren Serengil, bu kararını bebeğinin sağlığı için aldığını belirtmişti. Şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandıkları bilinen çiftin kavga ederken çekilen ses kaydı ortaya çıktı. Yaşar İpek'in Seren Serengil'e hakaret ve küfürler savurduğu ses kaydı magazin dünyasına bomba gibi düştü.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.