Sahte senet davasında ilk duruşma! Mansur Yavaş'a 9 ayrı suçtan 3 soruşturma

17.04.2019 11:04

Mansur Yavaş 600 bin dolarlık sahte senetle icra takibi yapmakla suçlanıyor. Yavaş hakkında 2 ayrı dava açılmıştı. Birinci dava icra mahkemesinde görüldü. Mahkeme, Mansur Yavaş aleyhine 500 bin lira kötü niyet tazminatı ve para cezasına hükmetti ve bu karar Yargıtay tarafından onanarak kesinleşti. İkinci dava ise bugün ticaret mahkemesinde görülmeye başlanacak. Sahte senet adli tıp kurumuna gönderildi ve bu kurumdan gelen rapor, polis ve jandarma kriminal raporunu doğrulamış oldu. Adli tıp kurumundan gelen rapor sahte senetin davacı Necmettin Kesgin'e ait olmadığını hükmetti. Adli tıptan gelen bilirkişi raporundan sonra bugünki duruşmada bir karar çıkması bekleniyor.


kalan karakter 1000

oğuz oğuz

Sanırım ankara seçmeni için sahtekar olması önemli değil. Biz malatyalılar patates soğan için hükümetimizi satmadık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 17:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.