Rusya bu görüntüleri ilk kez paylaştı! İşte operasyon görüntüleri

18.09.2019 17:33

Kuzey Kore'ye ait bir gemi, Rus sınır koruma muhafızlarına dün ateş açmış, 3 Rus askeri yaralanmıştı. Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) ise, Kuzey Kore’ye ait gemiye el koyarak, 21 mürettebatı gözaltına almıştı.


FSB'den yapılan açıklamada, Rus muhafızların, Rus sularında kaçak balık avlamaya çalışan gemicileri durdurmaya çalışırken kendilerine ateş açıldığını ve bunun sonucunda 3 Rus sınır muhafızının yaralandığını bildirmişti.

RUS TARAFI GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI
Rusya Savunma Bakanlığı'nın gazetesi Krasnaya Zvezda, dün gerçekleştirilen operasyon görüntülerini yayınladı.

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

Ve diger soru, dünya düzeni kiminle kurulacagina göre O YAPININ örgütlerini ülkemize SIZACAGINI tahmin edebildikmi!? ne bicim tedbirler var, TEDBIR VARMI!? naifce yürüyerek paralel yapilarin, yeni dünya düzeninde yer bulma askina bunlarin ülkemize sizmasinya yinemi izin verilecek?!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.09.2019 19:08
Dulqarnein Dulqarnein

durum böyle ise, PENTAGONUN fetosu ülkemizde tasfiye ediliyorsa, diger tarafin FETOSU hala ülkemizdemi? hala nerelerdeler? rotschildin/rusyanin FETOsunuda TEMIZLEYECEGIZMI? yoksa ülkeler ve yapilar arasi ikili anlasma nedenleri ile, bir müddetce bu parazitleri tahammülmü edecegiz? ALLAH sabir versin hepimiz, ALLAH sabredenlerle beraber. Kisaca sunu söylemek istiyorum: "umarim, ülkemizde ve tüm dünyadaki türkiyenin kurumlarindaki TÜM sizmis ajanlarin, gönüllerini baskalarina kiralamis yaratiklarin listesi vardir ve umarim bunlari bilerek tedbirle yürüyoruz". Feto sadece pentagona hizmet etmiyordu, digerlere de hizmet eden FETO lar var, umarim onlarda yok edilecek. Ergün? bi cok yazar gazeteci, arastirmaci, kamoyunda SIK SIK cikan isimler, Rotschildler ve RUSYA dile gelince bir kelime tüküremiyorlar, ama PENTAGONA ve ABD ye hucum ediyorlar, (KORKAKLAR belli) ülkemizde hala bu rotschildin (veya baskalarin) MAYMUNLARINI ne kadar tahammül etmeye zorundayiz?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.09.2019 19:07
Dulqarnein Dulqarnein

Fetocu Enes kanter ve CLINTON cift (pedofiller) ile fotoraflari, düsündürücüdür, zaten biliyorudukda yazmaya firsat oldu diyelim simdi. Hani bi cok sefer bazi fetocular su ülkeye kacti bazilari diger ülkeye kacti diye haberler yapiliyora? mesele birisi ingiltereye, digeri Ramstein Almanyadaki üsse yerlesiyor, birisi pentagonun cia sinin fetocusu, digeri ROTSCHILDIN yahudilerin cia nin fetocusu. Yani anlasiliyorki, feto gibi bir örgüt aslinda o "güclerin" aletleri (bu biliniyor tavuklarda biliyor..) ama o FETO denilen örgüt sadece bir efendi VAR dersek büyük hata yapmis oluruz, aslinda göründügü gibi (clintonlar rotschildlerin pedofilleri olduguna göre ENES de bir pedofil ve ROTSCHILDIN fetocusu) hem Katolikler hem Yahudiler,kisaca FETO aparati/yapisi rotschild agisi, ve karsi tarafin aginin kullaridir, FETO gibi bi cok örgüt var tüm dünyada, az sayida da degiller bence, feto bir SIZMA ve OPERASYONEL zemin hazirlama örgütü dür, istihbarat örgütüdür, efendileri hem rotschild hem pentagon

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.09.2019 19:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.