PKK/YPG'nin sivil halka uyguladığı insanlık dışı işkence görüntüleri

23.08.2019 10:30

Terör örgütünün boyunduruğu altına girmeyen ve karşı çıkan kişiler türlü işkencelerden getiriliyor. Suriye'de terör örgütü PKK/YPG'nin halka yaptığı işkenceleri gözler önüne seren yeni görüntüler ortaya çıktı.


ABD destekli YPG/PKK Suriye'de yerel halka zulmetmeye devam ediyor. Terör örgütünün boyunduruğu altına girmeyen ve karşı çıkan kişiler ise türlü işkencelerden getiriliyor. PKK'ya destek vermeyen kişilerin gördüğü işkencelere dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde iki kişinin YPG/PKK'lı terörist tarafından kırbaçlandığı görülüyor.

kalan karakter 1000

SOSYAL ISKENCE? SOSYAL ISKENCE?

bu videoyu SOSYAL medya gönüllü ordu araciligi ile, tüm dünyadaki medyalarin tüm sosyla medyalari BOMBARDIMAN altina tutun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.08.2019 16:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.