Paralel örgüte Osmanlı tokadı

01 Kasım 2015, Pazar


Fetullahçı Terör Örgütü'nün amiral gemisi Zaman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik algı operasyonuna bu kez Osmanlı Hanedanını malzeme yaptı. Zaman gazetesinin kara propaganda amaçlı 2. Abdulhamid'in torunlarından Ayşe Adile Osmanoğlu'yla yaptığı röportaja yine Sultan 2. Abdulhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu tepki gösterdi. Osmanoğlu, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Başbakanken Ayşe Adile Hanımın babası hastalanmıştı, babasını özel bir helikopterle aldırarak hastaneye ulaştırılmasını sağladı ve tedavisiyle yakından ilgilendi. Vefat edince de cenazesine katılarak tabutuna omuz verdi. Şimdi neden böyle konuşuyor bir anlam veremiyorum" dedi.

"SARAY ERDOĞAN'IN DEĞİL HALKIN"
"Cumhurbaşkanlığı Sarayı bence küçük. Her ne kadar eleştiriliyorsa da ben daha büyük, daha görkemli olmasını isterdim. Orası Recep Tayyip Erdoğan'ın sarayı değil orası halkın. Kimseye kalmaz saraylar. Sultan Abdulmecid 37 yaşındayken vefat etti saray ona mı kaldı. Saraylar bize bir eser kaldı"

"ONE MINUTE İLE BAŞLADI"
"One minute ile başladı olay. One minute çıkışı Türkiye'nin yumruğunu masaya vurup sizin istediğiniz değil Türkiye'nin istediği olacak dedi. O yüzden Türkiye'ye karşı bir karalama var."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.