Navaz Şerif iddialara yanıt verdi!

31 Temmuz 2017, Pazartesi
Pakistan'ın eski başbakanı Navaz Şerif, yargı darbesiyle görevden alınmasının ardından partisinin meclis komisyonu toplantısında konuştu. Şerif, hakkındaki suçlamaların temelsiz iddialara dayandığına vurgu yaptı. "İktidar hevesim yok. Tek isteğim ülkenin sorunlarından kurtulması." dedi.

kalan karakter 1000

gül pembe gül pembe

Geçmiş olsun 12 yıldır Amerikada bizim fettullah gülen gibi yaşayan T AHİR EL KADRİ 8 ağustosta Pakistana geri geliyormuş oyun aynı oyun TÜRKİYE de tutmadı halk engelledi Pakistanda tutturdular .A NCAK BU OYUNUDA HALK HAREKETİ BOZAR .Pakitanlılar hadi sokaklara şimdi uyanış zamanı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.08.2017 16:32
misafir misafir

İslami ortak akla sahip derin bir yapı kurulmalı. Yoksa yıllarca verilen emekler yabancı bir derin yapının bir parmak hareketiyle, bir sözüyle bir çırpıda uçup gider. Bizimle dost olması gereken bir ülke bize sırtını dönebilir hatta düşmanlık edebilir. Türk devleti böyle bir çekirdek hazırlayıp gömebilir. Bu çekirdeğin Müslüman topraklarında meyvelerini vermesi uzun sürmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 31.07.2017 18:46
Bayram Ünal Bayram Ünal

Biz bu filmi daha önce yaşadık ve seyrettik. Allah Pakistan halkının yardımcısı olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 31.07.2017 16:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.