Müge Anlı'da bugün! Sedanur Güzel'in ölümüyle ilgili Adli Tıp Kurumu'ndan rapor geldi mi?

29.11.2018 13:09

Müge Anlı'da bugün, minik Sedanur hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yürekleri sızlatan Sedanur Güzel'in ölümünün üzerinden 2 buçuk ay geçti. 16 Eylül'de kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel, Müge Anlı ekibinin araştırmaları sonucunda polis ekipleri tarafından 22 Eylül'de dere yatağında ölü olarak bulundu. Mnik Sedanur'un ölümüyle ilgili 3 şüpheli gözaltına alınırken, gözler Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek raporu beklemeye başladı. Kars Paslı Köy sakinleri minik Sedanur'un katil ya da katillerinin kim olduğunun ortaya çıkmasını istediklerini belirtirken Sedanur'un ailesi yetkililere Müge Anlı canlı yayınında seslendi. Sedanur'un annesinin anlattıkları ise birinci şüphelinin Ertan Bey olabileceği yönündeydi.  29 Kasım Müge Anlı canlı yayınında Sedanur gelişmesi...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.