Müge Anlı canlı yayınında bulunan kemikler Mehmet Uygur'a mı ait? 21 Aralık

21.12.2018 13:16

Müge Anlı canlı yayınında 7 yıl önce ortadan kaybolduğu iddia edilen Mehmet Uygur'u eşi Hatice Uygur'un öldürdüğü ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında verdiği çelişkili ifadeler üzerine faili meçhul kayıp olarak aranan Mehmet Uygur'u öldürdüğünden şüphelenilen Hatice Uygur, gözaltına alınınca her şeyi itiraf etmek zorunda kaldı. Hatice Hanım'ın eşini gömdüğü yeri söylemesi üzerine ekipler kazı çalışmalarına başladı. Bulunan kemik cesetleri ise herkesin kanını dondurdu. İşte 21 Aralık Müge Anlı canlı yayınında yaşanan o anlar...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.