• Anasayfa
  • Web TV
  • Kuveyt'teki Türk işçiler Erdoğan'ı bu tezahüratla karşıladı

Kuveyt'teki Türk işçiler Erdoğan'ı bu tezahüratla karşıladı

14 Kasım 2017, Salı


Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveyt emiri ile birlikte Türk mütehitler tarafından yapılan Kuveyt uluslararası havalimanı yeni terminal binasının inşaat alanında inceleme yaptı çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Erdoğan, Kuveyt Uluslararası Havalimanı yeni terminal binasını ziyaret ederek işçilerle görüştü ve fotoğraf çektirdi.

Kuveyt Uluslararası Havalimanı yeni terminal binası, Mayıs 2017'de temeli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir Al Ahmed El Sabah tarafından atılmıştı. Proje, Türk müteahhitlik sektörünün yurt dışında kazandığı en büyük ihale olma özelliğini taşıyor.

kalan karakter 1000

BGK BGK

Ben TÜRKİYE ve RUSYAYA güveniyorum DÜNYA eğer TERÖRDEN SAVAŞDAN arınacaksa iki ÜLKE arındırır DÜNYA için DEMOKRASİ ORTAMI TÜRKİYE ve RUSYA sayesinde oluşur

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2017 10:24
BGK BGK

PUTİN RTE gibi liderler DÜNYA akışını değiştirecek güce sahip ÇİN erken teslim oldu tehditlere boyun eğdi SUUDİLER zaten emir kulu ABD kuklası bence DÜNYADA iki ülke kaldı ABD EMPERYALİZMİNE baş kaldıracak biri TÜRKİYE diğeri RUSYA bu yüzdendir RUSYA yakınlaşması

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2017 10:23
vefa vefa

bir sen varsın, birde senin arkandan yürüyenler, gerisi yalan.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 15.11.2017 08:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.